Výroba, prodej a servis
mostových a průmyslových vah

Váhy - JAS s.r.o. +420 461 530 424
Po - Pá: 6:00 - 14:30 hod

Přečtěte si / Bezproblémový servis vždy na dosah ruky

Bezproblémový servis vždy na dosah ruky

Těší nás, že máte zájem o naše váhy. Díky tomu, že jsme jejich přímý výrobce a záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, se můžete spolehnout na mimořádnou kvalitu výrobků i nadstandardní servis. Dodáním váhy totiž naše služby nekončí. K základním pilířům našich zákaznických služeb patří:

  • Hlídání termínů pravidelného servisu a certifikací vah
  • Nonstop servis 7 dní v týdnu
  • Jednoduchý a rychlý způsob kontaktu
  • Dodržování domluvených termínů

 

Jak se náš servis projevuje v praxi? 

Na dohodnuté termíny se můžete spolehnout. Dodací lhůty jsou pro nás závazné, neboť dobře víme, že zpoždění dodávky váhy může ohrozit váš provoz.

Pro naše klienty, bez ohledu na hodnotu zakázky, zajišťujeme servis 24/7. Nezáleží při tom na místě její realizace. Potřebujete-li s něčím poradit či se vyskytl nějaký nenadálý technický problém, stačí nám jednoduše zavolat – pro takové případy jsme zřídili nepřetržitou telefonickou linku, na které je vždy odborník k dispozici. Postaráme se o co nejrychlejší řešení, abyste váhu mohli opět plně využívat.

 

Jak to všechno vypadá v praxi?

Mrkněte na úspěšné realizace našich vah a vážních systémů.

 

Přibližte se k vaší nové váze

Váhy realizované společností VÁHY - JAS, s.r.o. rozhodně stojí za to, co myslíte? Potřebujete-li při jejich výběru poradit, máte doplňující dotazy a zajímá vás výše nutné investice, neváhejte a vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Budeme vás co nejrychleji kontaktovat s konkrétní nabídkou realizace i s předběžnou kalkulací ceny. Volat samozřejmě můžete i na telefonní číslo 461 530 424.Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.
* Vaše jméno:
* Vaše příjmení:
* Váš email:
* Dotaz:
vyrobilo NetAction.cz