Výroba, prodej a servis
mostových a průmyslových vah

Váhy - JAS s.r.o. +420 461 530 424
Po - Pá: 6:00 - 14:30 hod

Váhy pro firmy z oblasti výkupu a prodeje

Váhy pro firmy z oblasti výkupu a prodeje

Na rozsahu záleží

Vítejte ve světě vah! S vaší novou váhou budeme od začátku až do konce: poradíme vám při volbě řešení a výběru, vhodnou váhu dovezeme, zprovozníme a zajistíme i odborný servis. S firmami z oblasti výkupu a prodeje spolupracujeme již dlouhou dobu a velice dobře známe jejich potřeby.

Jsme výrobci, a proto pro vás připravíme  takové řešení, které naplno vyhoví vašim požadavkům a bude vám dlouho a bezproblémově sloužit. Díky našim vahám ušetříte spoustu času, financí i starostí. A pokud se přeci jen vyskytne problém, jsme připraveni ho okamžitě vyřešit díky našemu kvalitnímu servisu.

 

Chcete-li vážit bezstarostně

Díky široké paletě našich výrobků zahrnující automobilové mostové váhy, můstkové, kompaktní či podlahové váhy rychle obsloužíte plně naložená velká auta i malé soukromníky s jedním balíkem starých novin. 

Podrobné technické informace včetně rozměrů, váživosti, příslušenství a dalších údajů si přečtěte v sekcích automobilové mostové váhy a průmyslové váhy.      

Jsme tuzemský výrobce a dodáváme kvalitní váhy s vysokou přesností vážení. Díky tomu se vyhnete starostem se zastaveným provozem anebo vysokým pokutám od kontrolních orgánů.

Pro koho jsou naše váhy ideální:

  • sběrny druhotných odpadů
  • autovrakoviště
  • sběrny kovových odpadů
  • uhelné sklady

 

Jak konkrétně vypadá naše řešení?

Projděte si přehlídku našich realizací.

 

Udělejte první krok k vaší nové váze

Pokud vás váhy oslovily, jistě vás zajímá velikost investice nutné k jejich pořízení. Rádi vám to sdělíme formou úvodní nabídky. Stačí nám zavolat na telefonní číslo 461 530 424, vyplnit nezávazný poptávkový formulář nebo napsat požadavky (např. umístění váhy, její činnost, způsob realizace atd.) a my se vám co nejdříve ozveme.Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.
* Vaše jméno:
* Vaše příjmení:
* Váš email:
* Dotaz:
vyrobilo NetAction.cz