Výroba, prodej a servis
mostových a průmyslových vah

Váhy - JAS s.r.o. +420 461 530 424
Po - Pá: 6:00 - 14:30 hod

Přečtěte si / Široká nabídka pro firmy z oblasti životního prostředí

Široká nabídka pro firmy z oblasti životního prostředí

​Je-li pro vás důležité vědět, kolik váží odpadový materiál a kromě celkové hmotnosti chcete znát také váhu podle jednotlivých druhů odpadů, nabízíme vám řešení šité doslova na míru. Umíme se přizpůsobit – bez ohledu na složitost – rozmanitým zadáním, stejně jako tomu vašemu.

Jako přední tuzemský výrobce dodáváme váhy, které svou přesností a variabilitou dokonale vyhoví vašim požadavkům. S podniky a s firmami z oblasti životního prostředí spolupracujeme dlouhá léta a o jejich potřebách víme téměř všechno. Například i to, že nekvalitní, rozbitá váha znamená zastavení provozu na dobu několika dní během nutné opravy.

 

Jaké váhy si můžete vybrat?

Můžeme vám nabídnout široký sortiment vah pro nejrůznější použití. Základem naší nabídky jsou automobilové mostové váhy a silniční váhy řady PROFI. Jejich váživost dosahuje až 60 tun, délka až 18 metrů a na českém trhu jsme jediní, kdo je vyrábí o šířce 3,5 metru. Bez problémů a bez rizika poškození pneumatiky tak můžete vážit opravdu velké nákladní automobily. Zákazníci nebudou mít důvod, jezdit s odpadem jinam.

Dále nabízíme můstkové váhy složené z kompozitového můstku a snímače. Základem podlahových vah je ocelová vážící plošina o rozměrech až 1 500 x 1 500 milimetrů se čtyřmi tenzometrickými snímači v lakovaném provedení. K dispozici jsou též paletové váhy a váhy pro vysokozdvižné vozíky.

Kompletní technická data včetně rozměrů, váživosti, příslušenství a dalších údajů najdete v sekcích automobilové mostové váhy a průmyslové váhy

Kdo naše váhy již používá:

  • sběrné a separační dvory
  • skládky
  • spalovny
  • kompostárny

 

Jak naše řešení funguje v praxi?

Prohlédněte si naše úspěšné realizované váhy.

 

Jaké přednosti přináší naše váhy oproti jiným a starším typům

  • Spolehlivost: naše váhy vždy pracují na maximální výkon, bez ohledu na množství naváženého odpadu 
  • Přesnost: naše váhy vyhovují i těm nejpřísnějším standardům na přesnost vážení
  • Velikost: jak rozměrnou váhu si přejete, takovou vyrobíme, vždyť jako jediní na trhu vyrábíme váhy o šířce 3,5 metru 

Udělejte první krok k vaší nové váze

Zaujaly vás naše váhy a rádi byste věděli, jak velká investice by to pro vás byla? Zavolejte na 461 530 424, vyplňte nezávazný poptávkový formulář nebo nám napište své požadavky (Kde přesně bude váha umístěna? Měla by být nájezdová či zapuštěná? Jde o přestavbu starého zařízení?) a my se vám v krátké době ozveme s úvodní nabídkou. Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.
* Vaše jméno:
* Vaše příjmení:
* Váš email:
* Dotaz:
vyrobilo NetAction.cz