Výroba, prodej a servis
mostových a průmyslových vah

Váhy - JAS s.r.o. +420 461 530 424
Po - Pá: 6:00 - 14:30 hod

Přečtěte si / Spolehlivé váhy pro zemědělství

Spolehlivé váhy pro zemědělství

Naším cílem není pouze dodat zákazníkovi technicky dokonalou váhu, ale především uspokojit jeho potřeby. Dodáváme řešení, která jsou skutečně užitečná.

Váhy od nás odpovídají naprosto přesně vašim potřebám. Se zemědělci totiž spolupracujeme dlouhodobě, proto známe velmi dobře jejich potřeby. Víme, že není nic horšího než porouchaná váha v době vrcholící zemědělské sezony, která může zapříčinit vícenáklady šplhající do tisíců korun. 

Jako jediní vyrábíme váhy o šíři 3,5 metru, vyhovující současné rozměrné technice. Vyhnete se díky tomu například opravám pneumatik poškozených při nájezdu na úzkou váhu a jiným trampotám.

Podrobné technické informace včetně rozměrů, váživosti, příslušenství a dalších údajů si přečtěte v sekcích automobilové mostové váhy a průmyslové váhy.

Váhu rychle, kvalitně a za rozumné peníze

Realizujeme řešení na míru. Nezáleží na tom, jaké požadavky na váhu máte – přizpůsobíme se jakémukoliv zadání, i tomu vašemu. Zavolejte nám nebo napište své požadavky (jedná-li se o přestavbu staré váhy, v jakých prostorách bude váha umístěna, půjde-li o váhu zapuštěnou nebo nájezdovou, očekávaná váživost atd.), my vás budeme obratem kontaktovat.

 

Kdo naše váhy již používá:

  • zemědělská družstva
  • chovatelé
  • pěstitelé
  • bioplynové stanice
  • výkupy zemědělských produktů

 

Jak naše řešení funguje v praxi?

Podívejte se na váhy, které jsme již úspěšně realizovali.

 

Udělejte první krok k vaší nové váze

Zaujaly vás naše váhy a rádi byste věděli, jak velká investice by to pro vás byla? Vyplňte nezávazný poptávkový formulář a my se vám ozveme s konkrétní nabídkou realizace včetně cenového odhadu. Nebo rovnou volejte na tel. číslo 461 530 424.Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.
* Vaše jméno:
* Vaše příjmení:
* Váš email:
* Dotaz:
vyrobilo NetAction.cz